Usługi

MYŚLIMY!

Analitycznie i kreatywnie. Zaczynamy od strategii i na jej podstawie dobieramy najodpowiedniejsze kanały komunikacji. Pomysłowo osiągamy zamierzony efekt. Potrafimy sprzedać każdy produkt!

WDRAŻAMY!

Systematycznie. Każda kampania opracowana jest w najdrobniejszych szczegółach. Dysponujemy kompletnym i profesjonalnym warsztatem narzędzi marketingowych i wiemy jak ich używać.

PRACUJEMY!

Ciężko i z pasją. Najpierw uważnie Cię słuchamy. Potem opracowujemy strategię. Jeśli ją zaakceptujesz, do akcji wkraczają Nasi Ludzie. Przygotują wszystko. Scenariusze, projekty outdooru, prasy, katalogów i ulotek, rozwiązania związane z nowymi mediami takimi jak Internet, multimedia, mobile, media społecznościowe i virale. Zaproponują najskuteczniejsze nośniki. Wszystko po to, żeby sprzedać Twój produkt.

DYSPONUJEMY!

Przede wszystkim zgranym zespołem. Pomysłową kreacją, kreatywnym działem multimediów. Operatywną i zorganizowaną produkcją. Sprawną sekcją eventową. Wszystkim tym, czego potrzebujesz, żeby odnieść sukces!

ARGUMENTUJEMY!

Najsilniejszym argumentem są nasi Klienci. Nasza praca, która jest doceniana. Ich zaufanie zbudowane na podstawie osiągnięć zdobytych dzięki naszym projektom. Przekonaj się sam, zaglądając do działu Klienci.

Strony i aplikacje internetowe

Potrzebujesz atrakcyjnej wizualnie mikrowitryny produktowej? Strony domowej? Korporacyjnej? Zaawansowanego portalu lub sklepu internetowego, obsługiwanego autorskim systemem zarządzania treścią wspierającego również system sprzedaży on-line w Twojej firmie? Żadne z tych rozwiązań nie jest nam obce. Nasz sztab grafików, koderów i programistów dostarczy rozwiązań skutecznych, sprawnych i przyjaznych użytkownikowi.

Poligrafia i projektowanie

Materiały poligraficzne to podstawa, którą powinna posiadać każda firma. Papier firmowy, wizytówka, teczka ofertowa - to pierwsze elementy z którymi zetknie się klient w czasie spotkania face 2 face. Na ocenę jakości i to, jakie emocje wywołają w nim otrzymane materiały decydują pierwsze sekundy spotkania. Warto więc realizację tych materiałów zlecić specjalistom, potrafiącym zaskoczyć i wywrzeć pozytywny wpływ na końcowego odbiorcę.

Reklama przestrzenna

Pozwól się zauważyć na ulicy! Zaskocz przechodniów i przejezdnych swoim bannerem, tablicą, kasetonem świetlnym z ciekawą grafiką, umieszczonymi na fasadzie budynku lub kreatywną i nietuzinkową instalacją miejską, łączącą w sobie cechy artyzmu z konkretnymi, ukierunkowanymi na odbiorcę działaniami marketingowymi. Nasz dział graficzny przygotuje projekt, a ekipa montażowa zajmie się resztą.

Gadżety reklamowe

Gdy już szczęśliwie zakończymy realizację zadań powierzonych nam przez klienta, warto zatrzymać go przy sobie, aby oprócz satysfakcji z usług, które mu dostarczyliśmy, nawiązał z nami więź przyjaźni i wzajemnych relacji. Długopisy, torby reklamowe, termosy, organizery - to doskonałe upominki, które znajdą zastosowanie niemal w każdym biznesie. Sprawią, że klient, na długo po zakończeniu prac, będzie miło wspominał współpracę z naszą firmą i zapewne wróci do niej jeszcze nie raz.

Eventy

Organizacja imprez firmowych lub akcji promocyjnych w przestrzeni miejskiej to nietypowa forma reklamy, której potęga w Polsce zaczyna być coraz bardziej dostrzegana i doceniana. Ciężko się temu dziwić, bo przecież co, jak nie ciekawie przemyślana, kreatywna akcja promocyjna zorganizowana w samym centrum miasta sprawi, że nasza marka zostanie zauważona, doceniona i wejdzie w interakcję z osobami zainteresowanymi samą imprezą?